آخرین سری گوگل پیکسل با این امکانات عرضه می‌شود/ عکس

بازتاب اقتصاد (baztabeghtesad.ir) :

دیجیاتو نوشت: گوشی‌های سری پیکسل‌ ۸ در مقایسه با نسخه‌های قبلی خود شاهد افزایش اندازه باتری و سرعت شارژ خواهند بود.

گوشی‌های سری پیکسل ۸ گوگل تا چند ماه دیگر معرفی خواهند شد و همچنان جزئیات زیادی از آن فاش می‌شود. اکنون در گزارش جدیدی، اندازه باتری و سرعت شارژ گوشی‌های پیکسل‌ ۸ و ۸ پرو فاش شده است.

Android Authority در گزارشی مدعی شده که گوشی‌های سری پیکسل‌ ۸ در مقایسه با نسخه‌های قبلی خود شاهد افزایش اندازه باتری و سرعت شارژ خواهند بود. این امر باعث شده تا باتری پیکسل ۸ با حداکثر سرعت ۲۴ وات و پیکسل‌ ۸ پرو با سرعت ۲۷ وات شارژ شود. این اعداد در نسل قبلی گوشی‌های گوگل به ترتیب ۲۰ و ۲۳ وات بوده‌اند. شارژ Qi ظاهراً تغییری نخواهد داشت.

باتری گوشی‌های سری پیکسل ۸

آخرین سری گوگل پیکسل با این امکانات عرضه می‌شود/ عکس

درباره ارتقای باتری‌ها در این گزارش گفته شده که پیکسل ۸ پرو احتمالاً از باتری ۴۹۵۰ میلی‌آمپرساعتی بهره می‌برد، درحالی‌که نسخه قبلی آن (پیکسل‌ ۷ پرو) دارای باتری ۴۹۲۶ میلی‌آمپرساعتی است! باتری پیکسل‌ ۸ نیز از یک سلول ۴۲۷۰ میلی‌آمپرساعتی (در پیکسل‌ ۷) به سلول ۴۴۸۵ میلی‌آمپرساعت ارتقا پیدا کرده است.

هرچند این افزایش حدود ۵ درصدی شاید چندان مهم به‌نظر نرسد، اما به‌اندازه‌ای خواهد بود که توسط کاربران احساس شود.

آخرین سری گوگل پیکسل با این امکانات عرضه می‌شود/ عکس

در این گزارش همچنین به سنسور جدید تنسور G3 گوگل نیز اشاره شده که پشتیبانی از فناوری‌های Wi-Fi 7 و UWB (مورد دوم فقط برای پیکسل ۸ پرو) را فراهم کرده است. اخیراً در گزارش دیگری گفته شده بود که این دستگاه‌ها احتمالاً دارای حالت دسکتاپ خواهند بود که گوگل ظاهراً از این طریق می‌خواهد پرچمداران خود را به جایگزینی برای کامپیوتر دسکتاپ تبدیل کند.

گوگل در ماه‌های آینده از جدیدترین گوشی‌های هوشمندش، یعنی سری پیکسل ۸ شامل مدل‌های استاندارد و پرو، رونمایی خواهد کرد و باید دید چه گزارش‌های معتبر بیشتری درباره حضور حالت DisplayPort در آن منتشر می‌شود.

۲۲۷۲۲۷