ساعت میلیاردی رونالدو که از آن بی‌خبرید!/ عکس

بازتاب اقتصاد (baztabeghtesad.ir) :

ساعت میلیاردی رونالدو ساخت شرکت Jacob & Co است که یک مجموعه به نام X CR۷ ساخته و عرضه کرده‌است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این ساعت ساخت سوئیس است و اسکلت آن به صورت حرکت دستی تنظیم شده‌است. قاب این ساعت رزگلد ۱۸ عیار ۴۴ میلی متری است و ساختار حرکت آن عمودی با جزئیات طراحی CR۷ است و ست قاب رزگلد ۱۸ عیار با ۲۶ الماس سفید تراش باگت ارتقا پیدا کرده‌است و از طرفی ضد آب است.

ساعت میلیاردی رونالدو که از آن بی‌خبرید!/ عکس

مجموعه Jacob & Co X CR۷ یک نسخه کاملا شخصی شده از Epic X است که کل طراحی آن نام Epic X را به خود اختصاص داده است. ستون‌ها به گونه‌ای شخصی‌سازی شده‌اند که شامل تصویر و نمادهای کریستیانو رونالدو باشد.

ستون سمت چپ حرکت در حالت های مختلف شکل خود کریستیانو رونالدو را به خود می گیرد، در حالی که ستون سمت راست نشان CR۷ و امضای دست این ستاره فوتبال را دارد که هر دو با حروف درشت حکاکی شده اند.

ساعت میلیاردی رونالدو که از آن بی‌خبرید!/ عکس

روکش اسکلت ساعت به شکل توپ فوتبال است. تصویر دیگری از خود کریستیانو رونالدو که پیراهن نمادین و خوش شانس شماره ۷ خود را بر تن کرده است، روی کریستال یاقوت کبود پشت ساعت با رنگ نقره ای چاپ شده است.

کریستیانو رونالدو شریک قدیمی و نزدیک Jacob & Co است. او و بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره Jacob Arabo در بیست سال گذشته یک رابطه قوی مبتنی بر اعتماد و احترام ایجاد کرده اند.

ساعت میلیاردی رونالدو که از آن بی‌خبرید!/ عکس

ژاکوب آرابو زمانی با کریستیانو رونالدو ملاقات کرد که این بازیکن فوتبال متولد مادیرا یک ستاره نوظهور بود و دوستی آنها از آن زمان هرگز شکست نخورده است.

Jacob & Co یک خرده فروش جواهرات و ساعت مچی خصوصی آمریکایی است که در سال ۱۹۸۶ توسط طراح الماس Jacob Arabo تاسیس شد. دفتر مرکزی بوتیک و شرکت اصلی آن در منهتن، شهر نیویورک واقع شده است.

بیشتر بخوانید:

طراحی خارق‌العاده نسل جدید کیا پیکانتو/عکس

حرکت عجیب و باورنکردنی مار «زامبی» / عکس

این ساعت رونالدو در وبسایت این شرکت ۱۴۵ هزار دلار قیمت خورده‌است.

۲۲۷۲۲۷