کالبدشکافی پیکسل فولد، گوشی تاشوی ۱۸۰۰ دلاری گوگل/ فیلم

بازتاب اقتصاد (baztabeghtesad.ir) :

دیجیاتو نوشت: سایر قطعات داخلی که در این ویدیو نمایش داده می‌شوند، شامل موتور ویبره، اسپیکرها، دوربین جلو و دو باتری دستگاه می‌شوند. گوگل برای باتری هیچ زبانه کششی ارائه نکرده است تا فرایند جداکردن آن کمی دشوارتر باشد. نکته قابل‌توجه دیگری که در این ویدیو به آن اشاره شده، صفحه خنک‌کننده مسی اطراف باتری دستگاه است که بخشی از برد اصلی محسوب می‌شود.

مواردی مانند عدم وجود زبانه کششی برای باتری باعث شده است که تعمیرپذیری دستگاه سخت شود.

کانال یوتوب PBKreviews ویدیوی کالبدشکافی اولین گوشی تاشوی گوگل، یعنی پیکسل فولد را منتشر کرد که قطعات داخلی این دستگاه را نشان می‌دهد.

در این ویدیوی کالبدشکافی، PBKreviews برای جداسازی قطعات داخلی دستگاه، ابتدا خشاب سیم‌کارت را خارج می‌کند و سپس با گرم‌کردن پنل پشتی دستگاه و شل‌شدن چسب‌های آن، پنل پشتی را برمی‌دارد. پس از آن نمایشگر بیرونی ۵.۸ اینچی دستگاه در دسترس قرار می‌گیرد.

کالبدشکافی پیکسل فولد

سایر قطعات داخلی که در این ویدیو نمایش داده می‌شوند، شامل موتور ویبره، اسپیکرها، دوربین جلو و دو باتری دستگاه می‌شوند. گوگل برای باتری هیچ زبانه کششی ارائه نکرده است تا فرایند جداکردن آن کمی دشوارتر باشد. نکته قابل‌توجه دیگری که در این ویدیو به آن اشاره شده، صفحه خنک‌کننده مسی اطراف باتری دستگاه است که بخشی از برد اصلی محسوب می‌شود.

درنهایت PBKreviews به پیکسل فولد امتیاز تعمیرپذیری ۶.۵ از ۱۰ می‌دهد.

گوشی تاشوی گوگل اخیراً توسط کانال یوتوب JerryRigEverything هم مورد تست مقاومت قرار گرفته بود که طی آن، گوشی در هنگام تست خم‌شدن، به‌طور کلی از هم پاشیده شد.

پیکسل فولد در اردیبهشت‌ماه امسال توسط گوگل معرفی شد. این دستگاه دارای یک نمایشگر خارجی ۵.۸ اینچی و یک نمایشگر داخلی ۷.۶ اینچی عریض است. گوگل از همان پردازنده Tensor ۲ موجود در پیکسل ۷ و ۶ پرو به‌همراه ۱۲ گیگابایت رم در گوشی تاشوی خود استفاده کرده. گوشی ۱۷۹۹ دلاری گوگل چند هفته‌ای است که به‌طور رسمی وارد بازار شده و در همین زمان کوتاه، چندین گزارش از خرابی نمایشگر آن منتشر شده است.

حالا گوگل درحال آماده‌شدن برای معرفی گوشی‌های سری پیکسل ۸ است که گفته می‌شود باتری بزرگ‌تر و سرعت شارژ بالاتری نسبت به نسل قبلی خواهد داشت.

۲۲۷۲۲۷