فوری؛ آغاز اولین ثبت نام ایران خودرو در تابستان ۱۴۰۲ + لینک پیش فروش (دنا، سورن پلاس و پژو ۲۰۷)

بازتاب اقتصاد (baztabeghtesad.ir) :

در اولین روز تابستان ۱۴۰۲، جزییات شرایط پیش فروش ایران خودرو برای ثبت نام پژو ۲۰۷ دستی، پژو ۲۰۷ اتوماتیک، سورن‌ پلاس دوگانه‌ سوز و دناپلاس توربودستی منتشر شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، در طرح جدید پیش فروش ایران خودرو، پژو ۲۰۷ دستی، پژو ۲۰۷ اتوماتیک، سورن‌ پلاس دوگانه‌ سوز و دناپلاس توربودستی عرضه شده است. در ادامه شرایط کامل جدیدترین ثبت نام ایران خودرو که اطلاعیه آن در اولین روز تابستان ۱۴۰۲ منتشر شده است، را می‌خوانید. 

قیمت اولین پیش فروش ایران خودرو در تابستان ۱۴۰۲ 

مبلغ پیش پرداخت خودروهای عرضه شده در طرح پیش فروش ایران خودرو در تیر ۱۴۰۲ را در ادامه می‌خوانید. موعد تحویل خودورهای ایران خودرو در این دوره آذر ۱۴۰۲ است. 

آغاز اولین پیش فروش ایران خودرو در تابستان ۱۴۰۲ + لینک ثبت نام دنا، سورن پلاس و پژو ۲۰۷

لینک ثبت نام ایران خودرو تیر ۱۴۰۲

تکمیل مراحل ثبت نام ایران خودرو تنها از طریق مراجعه به سایت فروش اینترنتی یعنی آدرس https://esale.ikco.ir/ انجام می شود  درصورتی که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه از طریق سایت دیگری اقدام کنند،  مسئولیتی متوجه شرکت ایران خودرو نخواهد بود. 

شرط مهم تکمیل ثبت نام ایران خودرو تابستان ۱۴۰۲

اگرچه این اولین پیش فروش ایران خودرو است که مراحل تکمیل ثبت نام آن در اولین روز تابستان ۱۴۰۲ منتشر شده است اما طبق اعلام ایران خودرو این طرح ویژه کسانی است که سال گذشته از طریق سامانه یکپارچه خودرو ثبت نام کرده بودند و اسامی آنها بـه عنـوان بخـش سوم اولویـت پاییز ۱۴۰۲ بـه ایـن شـرکت اعـلام شـده است. گفتنی است برای متقاضیانی که در الویت قرار گرفته‌اند توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال شده است تا با واریز کل وجه در این طرح ثبت‌ نام کنند.

مهلت واریز وجه پیش فروش ایران خودرو سامانه یکپارچه

طبق اطلاعیه ایران خودرو،  آخرین مهلت واریز وجه طرح جدیدترین ثبت نام ایران خودرو از طریق سامانه یکپارچه خودرو ۱۲ تیرماه ۱۴۰۲ است. برای اینکار لازم است مبلغ پیش پرداخت درج شده در قرارداد پرداخت شود. دقت کنید پس از واریز، امکان تغییر خودرو وجود نخواهد داشت.