ایمن‌سازی خط چهارمداره ۱۳۲ کیلوولت تغذیه‌کننده رینگ اهواز

بازتاب اقتصاد (baztabeghtesad.ir) :

ایسنا/خوزستان معاون امور بهره‌برداری شرکت برق منطقه‌ای خوزستان گفت: با رفع خطر از دکل در حال سقوط، خط چهار مداره ۱۳۲ کیلوولت تغذیه کننده رینگ شهرستان اهواز ایمن‌سازی شد.

سید مهرداد بلادی موسوی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: یکی از دکل‌های خط چهار مداره ۱۳۲ کیلوولت تغذیه‌کننده رینگ شهرستان اهواز ( خط شهید هاشمی – شمال‌غرب)، به علت حادثه دچار آسیب و ناپایداری شدید شد و احتمال سقوط آن وجود داشت.

وی افزود: پس از کسب اطلاع از این موضوع، با به بکارگیری تمام امکانات و ماشین‌آلات سنگین و بسیج گروه‌های عملیاتی، دکل آسیب‌دیده بازسازی و از آن رفع خطر شد.

معاون بهره‌برداری شرکت برق منطقه‌ای خوزستان گفت: با این عملیات ضربتی از سقوط دکل و دکل‌های مجاور جلوگیری و با حفظ پایداری رینگ ۱۳۲ کیلوولت شهرستان اهواز، باوی، کارون و حومه، از خاموشی برق مشترکین جلوگیری شد.

بلادی موسوی ادامه داد: شرکت برق منطقه‌ای خوزستان از مشترکین درخواست دارد که برای حفظ پایداری شبکه، با رعایت الگوی مصرف برق، خاموش کردن کولرهای اضافی، استفاده از روشنایی طبیعی در روز و عدم استفاده از لوازم پر مصرف در ساعت پیک مصرف (۱۱ تا ۱۷ و ۱۸ تا ۲۲) صنعت برق را در خدمت‌رسانی مستمر همراهی کنند.

به گزارش ایسنا، شرکت برق منطقه‌ای خوزستان مسئولیت انتقال برق در دو استان خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد را بر عهده دارد.

انتهای پیام