رندرهای گلکسی S23 FE طراحی احتمالی این گوشی هوشمند را نشان می‌دهد

بازتاب اقتصاد (baztabeghtesad.ir) :

دیجیاتو نوشت: تاکنون خبرهای مختلفی درمورد گلکسی S23 FE منتشر شده است. حالا رندرهای این گوشی هوشمند طراحی احتمالی آن را نشان می‌دهد.

تاکنون خبرهای مختلفی در مورد گلکسی S23 FE منتشر شده است. حالا رندرهای این گوشی هوشمند طراحی احتمالی آن را نشان می‌دهند.

ابهامات زیادی در مورد وضعیت گلکسی S23 FE وجود دارد. خبرهای غیررسمی مختلفی در مورد این گوشی هوشمند منتشر شده است. برای مثال، در یکی از خبرهای لورفته به این موضوع اشاره شده بود که این دستگاه به‌جای بهره‌مندی از جدیدترین تراشه اسنپدراگون ۸ نسل ۲ که سری گلکسی S23 نیز با آن معرفی شد، قرار است با چیپست اگزینوس ۲۲۰۰ در دسترس کاربران قرار گیرد. اگر این خبر صحت داشته باشد، مشخص نیست چرا سامسونگ به‌دنبال استفاده از تراشه‌های قدیمی‌تر در این گوشی هوشمند است.

گلکسی S23 FE در رندرهای جدید

رندرهای گلکسی  S23 FE طراحی احتمالی این گوشی هوشمند را نشان می‌دهد

رندرهای گلکسی  S23 FE طراحی احتمالی این گوشی هوشمند را نشان می‌دهد

رندرهای گلکسی  S23 FE طراحی احتمالی این گوشی هوشمند را نشان می‌دهد

رندرهای گلکسی  S23 FE طراحی احتمالی این گوشی هوشمند را نشان می‌دهد

رندرهای گلکسی S23 FE تا حدی خبر از طراحی آن می‌دهند. به‌نظر می‌رسد سامسونگ به طراحی قبلی خود در این موبایل پایبند مانده است. همان‌طور که در رندرها مشاهده می‌شود، ظاهراً این دستگاه به نمایشگر تخت در پنل جلویی و دوربین سه‌گانه در پنل پشتی مجهز خواهد بود.

رندرها توسط منابع آگاه بازار، یعنی OnLeaks و SmartPrix، به اشتراک گذاشته شده‌اند و موبایل جدید را در ترکیب رنگ سفید نشان می‌دهند.

در نگاه اول، طراحی گلکسی S23 FE شباهت زیادی به گلکسی A54 یا حتی گلکسی S23 دارد. جای تعجب نیست، زیرا سامسونگ مدتی است که از این طراحی استفاده می‌کند. موبایل جدید از دور شبیه بقیه گوشی‌های سامسونگ به‌نظر می‌رسد. در پنل جلویی، کاربران احتمالاً با دستگاهی با نمایشگر اولد ۶.۴ اینچی تخت و حاشیه‌های باریک روبه‌رو خواهند شد.

با توجه به اطلاعات فاش‌شده، ظاهراً این گوشی هوشمند با تراشه اگزینوس ۲۲۰۰ معرفی می‌شود و به همین دلیل انتظار می‌رود نرخ به‌روزرسانی نمایشگر ۱۲۰ هرتز باشد. همچنین انتظار می‌رود موبایل جدید با رم ۶ یا ۸ گیگابایتی در کنار حافظه داخلی ۱۲۸ یا ۲۵۶ گیگابایتی به بازار عرضه شود. این گوشی هوشمند احتمالاً با باتری ۴۵۰۰ میلی‌آمپرساعتی و شارژ سریع ۲۵ واتی به بازار عرضه خواهد شد.

گلکسی S23 FE احتمالاً با دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی و ترکیب ۱۲+۱۲ مگاپیکسلی دوربین تله‌فوتو و سنسور فوق‌عریض عرضه خواهد شد. هنوز مشخص نیست این موبایل چه زمانی معرفی خواهد شد.

۲۲۷۲۲۷