مسئولان تیک‌تاک فردا به ایران می‌آیند!

بازتاب اقتصاد (baztabeghtesad.ir) :

مسئولان تیک تاک برای ارتقای همکاری‌های تجاری اقتصادی به تهران می‌آیند می‌آیند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اتاق بازرگانی خبر داده که مدیران شرکت «Anext» به ایران سفر می‌کنند. بر اساس فایلی که اتاق بازرگانی ایران همزمان با این خبر منتشر کرده به نظر می‌رسد این گروه با تیک تاک در ارتباط است هرچند جستجو در فضای اینترنت درباره ارتباط Anext، شرکت تیک‌تاک و حتی دوئین (Douyin) نتیجه چندان مستقیمی به دست نمی‌آید. رسانه‌های زیادی نیز بر اساس خبر اتاق بازرگانی اعلام کرده‌اند مسئولان تیک تاک به ایران می‌آیند.

مسئولان تیک‌تاک فردا به ایران می‌آیند!

به گفته اتاق بازرگانی این شرکت به دعوت رسمی مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صمت و به منظور آشنایی با ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بنگاه‌های تولیدی و تامین‌کنندگان ایرانی، حضور در نمایشگاه الکامپ و بهبود سطح همکاری‌های تجاری-اقتصادی بین دو کشور به تهران آمده‌اند.

بیشتر بخوانید:

عکس |‌ چرا پروانه‌ها شیفته اشک تمساح‌اند؟

عبور از دیوارها شدنی است!/ عکس

در نهایت هم گفته شده اتاق بازرگانی تهران در نظر دارد یک همایش تجاری را برای دیدار و مذاکره فعالان اقتصادی ایرانی با رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت و آشنایی با فرصت‌های ورود به بازار چین از طریق پلتفرم‌های معتبر در چین، در ساعت ۹ صبح روز یکشنبه مورخ ۱۱ تیرماه ١۴٠٢ در محل ساختمان اصلی اتاق تهران در خیابان وزرا برگزار کند.

۲۲۷۲۲۷