کرمان موتور واحد برتر در گروه صنایع خودرو سال ۱۴۰۱

بازتاب اقتصاد (baztabeghtesad.ir) :

مراسم بیست و هفتمین سالروز ملی صنعت و معدن در آخرین روز دهه گرامیداشت تولید و تجارت، امروز شنبه دهم تیرماه با حضور آیت الله رییسی ریاست محترم جمهور، دکتر علی آبادی وزیر صمت و دکتر اکبری تالارپشتی رئیس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی و جمعی از صنعتگران کشور، در سالن اجلاس سران برگزار و به ۵۸ واحد نمونه ملی و برتر در سال ۱۴۰۱ در صنایع مختلف، لوح تقدیر و تندیس یادبود اهدا شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، مراسم بیست و هفتمین سالروز ملی صنعت و معدن در آخرین روز دهه گرامیداشت تولید و تجارت، امروز شنبه دهم تیرماه با حضور آیت الله رییسی ریاست محترم جمهور، دکتر علی آبادی وزیر صمت و دکتر اکبری تالارپشتی رئیس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی و جمعی از صنعتگران کشور، در سالن اجلاس سران برگزار و به ۵۸ واحد نمونه ملی و برتر در سال ۱۴۰۱ در صنایع مختلف، لوح تقدیر و تندیس یادبود اهدا شد.

در حوزه صنایع خودرو، شرکت کرمان موتور با اشتغال زایی بیش از ۵۰۰۰ نفر، از طرف ستاد گرامیداشت دهه تولید و تجارت با استناد و ارزیابی عملکرد در سال ۱۴۰۱، به عنوان واحد برتر تولیدی در گروه صنایع خودرو انتخاب شد. سامان فیروزی مدیرعامل شرکت کرمان موتور به نمایندگی از این مجموعه با حضور در جایگاه ویژه مراسم، لوح یادبود و تندیس تولیدکننده برتر ملی را از دست وزیر صنعت، معدن و تجارت دریافت کرد.