حضور شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر در همایش و نمایشگاه چشم‌انداز صنعت فولاد و سنگ آهن

بازتاب اقتصاد (baztabeghtesad.ir) : چهاردهمین همایش و نمایشگاه «چشم انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ایران با نگاهی به بازار»، ۳۰ اردیبهشت‌ماه در تهران آغاز و به مدت پنج روز ادامه دارد.

دومین رویداد جامع معدن و صنایع معدنی، شامل سه رویداد متوالی سالانه «چهاردهمین همایش چشم‌انداز صنعت فولاد و سنگ‌آهن ایران با نگاهی به بازار»، «ششمین همایش چشم‌انداز صنایع فلزات غیرآهنی ایران و فناوری‌های وابسته با نگاهی به تولید و بازار» و «سومین همایش معدنکاری دیجیتال» است و از بخش‌های مختلف از جمله سخنرانی‌ها، میزگردهای تخصصی، همایش، کارگاه‌های آموزشی و نمایشگاه، تشکیل شده است.

شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر ضمن مشارکت در برگزاری این رویداد، با برپایی غرفه به منظور ارائه آخرین دستاوردها و توانمندی‌های این شرکت و‌ حضور مدیران و‌ کارشناسان در پنل های تخصصی، حضوری فعال دارد.

این رویداد جامع با حضور تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان، صاحب‌نظران و فعالان اقتصادی این حوزه برگزار شده و فرصتی را فراهم می‌کند تا شرکت‌کنندگان و علاقمندان، با حضور در این رویداد، ضمن اطلاع از فرصت‌ها و چالش‌ها و به‌روزترین تحولات این حوزه‌ها، از نمایشگاه بزرگ این رویداد نیز بازدید کنند.

دومین رویداد جامع معدن و صنایع معدنی، از ۳۰ اردیبهشت تا ۳ خرداد ۱۴۰۳، از ساعت ۹ الی ۱۶ در هتل المپیک تهران برگزار می‌شود.