عکسی که مادر ایلان ماسک را عصبانی کرد

بازتاب اقتصاد (baztabeghtesad.ir) :

زومیت نوشت: مادر ایلان ماسک از انتشار عکس فرزندش پس‌از تمرین درکنار مبارز MMA خشمگین است.

ایلان ماسک تمرکز خود را از بهبود وضعیت توییتر روی تمرین با ژرژ سنت پیر، ستاره‌ی هنرهای رزمی ترکیبی تغییر داده و اخیراً عکسی درکنار مربی خود به‌اشتراک گذاشت؛ اقدامی که احتمال برگزاری مبارزه‌ بین ماسک و مارک زاکربرگ را افزایش می‌دهد.

سنت پیر با انتشار سه صورتک خندان در توییتی نوشت: «جلسه‌ی تمرینی عالی با سه‌مرد که واقعاً آن‌ها را تحسین می‌کنم. ضریب هوشی کلی در این عکس ۱۰۰۰ است که البته شامل من نمی‌شود.»

در همین‌حال، مادر ایلان ماسک فرزند خود را به‌طور علنی از مبارزه منع کرد و با خشم به اقدامات اخیر او برای تمرین مبارزه، واکنش نشان داد. او در پاسخ به عکس منتشر شده از پسرش درکنار مربی MMA نوشت: «نه! امیدواریم این فقط برای سرگرمی باشد.»

طرفداران ماسک، هواداران زاکربرگ و افرادی که عاشق دورنمای مضحک مبارزه‌ی قفس بین دو میلیاردر معروف هستند، با ترکیبی از میم‌های گیج‌کننده به اتفاقات اخیر درمورد این موضوع پاسخ دادند.

عکسی که مادر ایلان ماسک را عصبانی کرد

یکی از کاربران در توییتر گفت: «ماسک کار روی توییتر را متوقف کرد تا بتواند روی مبارزه‌ی خود تمرکز کند.»

به‌نوشته‌ی فیوچریسم، اگرچه مبارزه‌ی احتمالی بین ماسک و زاکربرگ تاکنون توجهات زیادی به‌خود جلب کرده اما نشانه‌های بسیار کمی از مذاکره‌ی جدی برای مبارزه‌ی واقعی دیده می‌شود. البته دانا وایت، رئیس UFC اعلام کرد دو میلیارد مشهور برای انجام مبارزه‌ی قفس جدی هستند و این نبرد در هشت‌ضلعی وگاس برگزارش خواهد شد.

ظاهراً ماسک درخواست‌های اولیه‌ی مادرش را نادیده گرفته و تمرینات خود را آغاز کرده است. فردیمن نوشت: «من به‌شدت تحت‌تأثیر قدرت و مهارت او روی پا و زمین قرار گرفتم. دیدن ایلان و مارک درحال انجام هنرهای رزمی واقعاً الهام‌بخش به‌نظر می‌رسد اما فکر می‌کنم اگر هنرهای رزمی را فقط تمرین کنند و در قفس نجنگند، بسیار بهتر است.»

زمان نشان خواهد داد آیا مبارزه‌ی واقعیت در قفس بین ماسک و زاکربرگ برگزار خواهد شد یا خیر. البته مدیرعامل تسلا اعتراف کرده که به آموزش بسیار بیشتری نیاز دارد.

۵۸۵۸