ثبت نام سایپا تیر ۱۴۰۲ / شرایط فروش شاهین و ساینا S به قیمت کارخانه + لینک

بازتاب اقتصاد (baztabeghtesad.ir) :

ثبت نام پیش فروش سایپا با عرضه خودروهای شاهین و ساینا S آغاز شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، اطلاعیه سایپا برای تکمیل ثبت نام پیش فروش شاهین و ساینا S به قیمت کارخانه منتشر شد. در ادامه شرایط شرکت در جدیدترین ثبت نام سایپا را می خوانید.

جدیدترین ثبت نام سایپا تیر ۱۴۰۲

ثبت نام سایپا مربوط به عرضه خودروی شاهین و ساینا اس است. در این دوره متقاضیان می توانند در پیش فروش شاهین و فروش فوق العاده ساینا شرکت کنند. قیمت خودروهای عرضه شده در این دوره از ثبت نام سایپا در جدول زیر آمده است.

لینک ثبت نام سایپا ویژه پیش فروش شاهین

لینک ثبت نام بدون قرعه کشی ساینا

لینک ثبت نام سایپا ویژه پیش فروش شاهین

متقاضیان عادی شرکت‌کننده در مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها، برای خودروی شاهین که نوبت دریافت پاییز و زمستان سال جاری را دریافت کرده و روز سه‌شنبه (۱۳ تیر ماه) پیامک واریز دریافت کرده‌اند، از امروز (پنج‌شنبه ۱۵ تیرماه) امکان واریز وجه مبلغ علی‌الحساب فراهم شده است. متقاضیان می‌توانند به منظور واریز وجه صرفاً از طریق سایت  پیش فروش سایپا به نشانی saipa.iranecar.com  اقدام کنند.

لینک ثبت نام بدون قرعه کشی ساینا

متقاضیان عادی شرکت‌کننده در مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها، برای خودروی ساینا اس که نوبت دریافت تابستان سال جاری را دریافت کرده و روز سه‌شنبه (۱۳ تیر ماه) پیامک واریز دریافت کرده‌اند، از امروز (پنج‌شنبه ۱۵ تیرماه) امکان واریز وجه مبلغ علی‌الحساب فراهم شده است. متقاضیان می‌توانند به منظور واریز وجه صرفاً از طریق سایت فروش فوق العاده سایپا به نشانی saipa.iranecar.com  اقدام کنند.

مهلت واریز وجه سایپا

مهلت واریز برای این مرحله هم پیش فروش سایپا (شاهین) و هم فروش فوق العاده سایپا (ساینا)، سه روز در نظر گرفته شده است؛ طبیعتا عدم واریز وجه علی‌الحساب خودرو در مهلت تعیین شده به‌منزله انصراف از طرح خواهد بود.