بیستمین نمایشگاه خودرو شیراز با بیش از ۱۰ رونمایی جدید برگزار می شود / حضور پررنگ خودروسازان در نمایشگاه خودرو شیراز

بازتاب اقتصاد (baztabeghtesad.ir) :

برگزارکننده نمایشگاه خودرو شیراز از برگزاری نخستین رویداد خودرویی کشور در شهر شعر و ادب با استقبال گسترده خودروسازان داخلی و خارجی خبر داد و گفت: در بیستمین نمایشگاه بین المللی خودرو شیراز بیش از ۱۰ رونمایی از خودروهای جدید برنامه‌ریزی شده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ علی‌رضا عاجزی، با اعلام این خبر افزود: نمایشگاه خودرو شیراز با توجه به ظرفیت های موجود در کشور و استان فارس تبدیل به نخستین رویداد خودرویی کشور شد تا با استقبال زیاد شرکت‌های خودروساز مواجه شود.

وی افزود: خودروسازان کشور که برنامه‌ریزی زیادی برای حضور در نمایشگاه های خودرو انجام داده اند ،برنامه‌های خود را در بیستمین نمایشگاه بین المللی خودرو شیراز اجرا خواهند کرد.

مجری برگزاری نمایشگاه شیراز در ادامه اظهار داشت: رونمایی بیش از ۱۰ خودروی جدید در حوزه خودروهای سبک و سنگین تنها بخشی از برنامه‌های خودروسازان برای حضور در نمایشگاه خودرو شیراز است.

وی تصریح کرد: شرکت‌های بهمن موتور، شایان دیزل و زامیاد ،گروه ماموت و … برخی از شرکت‌های خودروسازی است که رونمایی محصولات جدید را در دستور کار قرار دادند.

عاجزی با اشاره به زمان برگزاری نمایشگاه خودرو شیراز و تعیین زمان بازدید اختصاصی خبرنگاران از دستاوردهای خودروسازان، تصریح کرد: ساعت ۱۲ تا ۱۷ سه‌شنبه ۲۳ خردادماه به عنوان نخستین روز نمایشگاه خودرو شیراز به بازدید خبرنگاران و اهالی رسانه از دستاوردهای خودروسازان تخصیص داده شده است.

برگزارکننده نمایشگاه خودرو شیراز خاطرنشان کرد: بیستمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو شیراز به مدت چهار روز از تاریخ ۲۳ خردادماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های شهر شیراز میزبان بازدید کنندگان خواهد بود.