فوری / اعلام نتایج قرعه کشی خودروها امروز

بازتاب اقتصاد (baztabeghtesad.ir) :

نتایج قرعه‌کشی نوبت‌دهی دومین مرحله از فروش یکپارچه خودروها ساعت امروز (چهارشنبه، ۲۴ خرداد) مشخص می‌شود و هم‌زمان، وجه مسدود شده در حساب وکالتی افراد نیز قابل برداشت خواهد بود.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، مطابق فرآیند اجرایی و جدول زمان‌بندی دومین دوره سامانه یکپارچه خودروهای داخلی، نتایج قرعه‌کشی شامل فهرست اولویت مشتریان و نوبت تحویل خودروها از ساعت ۱۴ امروز (چهارشنبه) در حساب کاربری متقاضیان قابل رویت خواهد بود. همچنین افراد می‌توانند نسبت به برداشت وجه ۱۰۰ میلیون تومانی مسدود شده خود اقدام کنند.

برپایه این گزارش، در روز دهم تیر نیز پایش پنج اولویت متقاضیان انجام و در سامانه اعلام خواهد شد و در روز پانزدهم تیر، امکان ثبت نام متقاضی بر اساس فراخوان خودروساز بر مبنای زمان‌بندی اعلامی انجام خواهد شد.

پیشتر «مهدی تقدسی» مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو به ایرنا گفت: با روند کاهشی قیمت خودرو در بازار، متقاضیان اقدام به انصراف از مرحله دوم طرح فروش یکپارچه کرده‌اند.

وی، تعداد ثبت‌نام کنندگان در مرحله دوم طرح یکپارچه را بیش از یک میلیون نفر عنوان کرد، اما اظهار داشت: هنوز آمار دقیقی از انصرافی‌ها در دسترس نیست و به‌محض جمع بندی اطلاع رسانی خواهد شد.