فرصت پایانی ثبت نام ایران خودرو خرداد ۱۴۰۲ + لینک و جزییات

بازتاب اقتصاد (baztabeghtesad.ir) :

کمتر از ۴ روز برای شرکت در ثبت نام ایران خودرو ویژه خرداد ۱۴۰۲ فرصت دارید.

مهلت ثبت نام ایران خودرو در خردادماه ۱۴۰۲ روز یکشنبه هفته آینده به پایان خواهد رسید. این دوره مربوط به فروش فوق العاده ایران خودرو با عرضه پژو ۲۰۷ مدل TU۳ است.

شرایط ثبت نام ایران خودرو

فروش فوق العاده ایران خودرو مربوط به متقاضیان عادی و مادران طرح حمایت از جوانی جمعیت است. قیمت کارخانه پژو ۲۰۷ مدل TU۳ برای این دوره جدید ثبت نام خودرو ۳۲۳ میلیون و ۸۰۳ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شده است. این طرح مربوط به پیش فروش ایران خودرو نیست و کل مبلغ باید پرداخت شود. 

فرصت پایانی ثبت نام ایران خودرو خرداد ۱۴۰۲ + جزییات و لینک

فرصت پایانی ثبت نام ایران خودرو خرداد ۱۴۰۲ + جزییات و لینک

سایت ثبت نام ایران خودرو ۱۴۰۲

تکمیل مراحل ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو تنها از طریق مراجعه به سایت فروش اینترنتی یعنی آدرس  https://esale.ikco.ir/ انجام می شود  درصورتی که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه از طریق سایت دیگری اقدام کنند،  مسئولیتی متوجه شرکت ایران خودرو نخواهد بود. 

سایت ثبت نام ایران خودرو برای مادران

سایت ثبت نام خودرو ایران خودرو برای مادران نیز همان آدرس  https://esale.ikco.ir/ است. 

شرایط ثبت نام ایران خودرو برای مادران

بر اساس آنچه تاکنون عنوان شده مادران دارای دو فرزند و بیشتر می‌توانند با انجام فرایند ثبت نام سامانه یکپارچه خودرو برای مادران از سهمیه ۵۰ درصدی خودروسازان استفاده کنند. اما نه همه مادران دارای دو فرزند و بیشتر. بلکه شرط مهم ثبت نام ایران خودرو مادران این است که فرزند دوم خانواده و یا بیشتر، از آبان ماه ۱۴۰۰ به بعد متولد شده باشد.

شرایط ثبت نام جدید ایران خودرو

متقاضیان عادی و طرح جوانی جمعیت که سال گذشته فرایند  ثبت نام سامانه یکپارچه  ویژه محصولات ایران خودرو را طی کردند و اسامی آن‌ها به عنوان بخش سوم اولویت تابستان ۱۴۰۲ برای دریافت خودروی پژو ۲۰۷ مدل TU۳ به گروه صنعتی ایران‌خودرو اعلام و توسط این شرکت برای آنها پیامک ارسال شده است می‌توانند در طرح  فروش فوق العاده ایران خودرو  با موعد تحویل ۹۰ روزه شرکت کنند. سامانه پیام کوتاه شرکت ایران خودرو به شماره ۳۰۰۰۹۶۴۴۰ است.

مهلت واریز وجه دور جدید ثبت نام ایران خودرو سامانه یکپارچه

طبق اطلاعیه، آخرین مهلت واریز وجه طرح فروش فوق العاده ایران خودرو از طریق سامانه یکپارچه روز یکشنبه ۲۸ خرداد ماه است.