حضور پررنگ گل‌گهر در نمایشگاه معدن و صنایع معدنی کرمان

بازتاب اقتصاد (baztabeghtesad.ir) : هفتمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات راه سازی و تجهیزات وابسته کرمان (kimex۷) به مدت چهار روز، با حضور پررنگ شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و شرکت‌های منطقه گل‌گهر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی جنوبشرق کرمان آغاز شد.

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات راه سازی و تجهیزات وابسته کرمان (kimex7) به مدت چهار روز، با حضور پررنگ شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و شرکت‌های منطقه گل‌گهر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی جنوبشرق کرمان آغاز شد.

در این نمایشگاه که با حضور معاون امور اقتصادی استانداری کرمان، مدیرکل صمت استان و برخی مسئولان استانی افتتاح شد، محورهایی هم‌چون محصولات و دستاوردها در زمینه‌های متالورژی، فولاد، صنایع فولادی، صنایع زنجیره تولید فولاد، ریخته گری، ماشین‌آلات راه‌سازی و صنایع وابسته دنبال خواهد شد.

شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر نیز در غرفه‌ای مشترک به همراه شرکت‌ جهان فولاد سیرجان و توسعه آهن و فولاد گل‌گهر و با حضور فعال مدیران و کارشناسان این شرکت‌ها، آخرین دستاوردها و توانمندی‌های منطقه بزرگ گل‌گهر را به بازدیدکنندگان ارائه خواهند کرد.

همچنین شرکت‌های گهرروش، نظم‌آوران، گهر همکار، گهر ترابر و جهادنصرسیرجان نیز از منطقه معدنی و صنعتی گل گهر در غرفه‌ای دیگر و همچنین شرکت سنگ آهن گهرزمین در غرفه خود به ارائه دستاوردهای‌شان خواهند پرداخت.